logotypelogotype2
poczta   bip

Święto Świetlika 2017

W środę, 18 października, wszystkie „świetliki” czyli uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe, wspólnie świętowały czternaste obchody Święta Świetlika 2017.
Celem uroczystości było powitanie nowego roku szkolnego i nowych „świetlików”.
Ze względu na dużą liczbę uczestników (ponad 200 uczniów), nasza impreza została podzielona na dwie tury. I grupa, to uczniowie z oddziałów przedszkolnych i klas I, natomiast II grupa obejmowała uczniów z klas II i III SP. Warto dodać, że w przebiegu całej uroczystości pomogli uczniowie klas starszych, którzy dzisiaj są już absolwentami naszej świetlicy. To właśnie oni prowadzili stoiska z konkurencjami, a Cezary Dmuchowski z kl. III gim. wczuł się w rolę fotografa. Gościem specjalnym, czuwającym nad oprawą muzyczną, był zaprzyjaźniony z naszą szkołą DJ Karol Kunikowski. 
Tak jak w poprzednich latach tak i w tym roku, w tym szczególnym dniu liczyła się wspaniała i pozbawiona rywalizacji wspólna zabawa. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy były „Ciekawe i nietypowe okulary”, które należało przygotować w domu.
Wystarczy obejrzeć kilka zdjęć z minionego wydarzenia, aby dostrzec, jak twórczych mamy uczniów. Na zorganizowanym pokazie mody prezentowane okulary były bardzo różnorodne: duże i małe, świecące i nie, plastikowe i z tektury. Niektóre w całości własnoręcznie wykonane !
Duże brawa wszystkim, którzy pokazali, że potrafią się bawić zgodnie z otrzymanym wcześniej zaproszeniem i przygotowali się do POKAZU MODY.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

Wychowawcy świetlicy szkolnej
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template