logotypelogotype2
poczta   bip

XIII obchody ŚWIĘTA ŚWIETLIKA

25 października 2016 r. miały miejsce XIII obchody ŚWIĘTA ŚWIETLIKA.
Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych, uczęszczające na co dzień na zajęcia świetlicowe bawiły się na naszym szkolnym mini-festynie. Uroczystość ma na celu powitanie nowych uczniów i oficjalne przyjęcie ich do grona świetlicowej społeczności.

W tym roku uroczystości przyświecało hasło: ”Nasze ulubione postacie z bajek”. Dzięki zaangażowaniu rodziców naszych uczniów, którzy przygotowali dzieciom piękne i pomysłowe stroje, Nowe Świetliki wcieliły się w role księżniczek, kowbojów, Czerwonego Kapturka, Spider- Man-a i wielu innych lubianych przez dzieci bajkowych postaci. Wszyscy, którzy przygotowali na ten dzień przebranie, mieli okazję uczestniczyć w „Bajkowym pokazie mody” i paradując w świetle fleszy po czerwonym dywanie choć przez chwilę poczuć się jak model czy modelka.
Dzieciom przygotowano także inne atrakcje: konkursy z nagrodami, wspólne zabawy przy muzyce oraz mini dyskotekę. Na zakończenie nowe Świetliki otrzymały na pamiątkę tego wydarzenia drobne upominki.
Dziękujemy uczniom z klas trzecich gimnazjum oraz przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego za nieocenioną pomoc w zorganizowaniu uroczystości, a dzieci, które w przyszłym roku dołączą do grona uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego Świetlicowego Święta.


Nauczyciele Świetlicy   
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template