logotypelogotype2
poczta   bip

SKO

Nowi oszczędzający w programie SKO

Nowi oszczędzający w programie sko

Działalność SKO w naszej szkole trwa już drugi rok. Co miesiąc pojawiają się nowi oszczędzający. Serdecznie zachęcamy do przystąpienia do programu, który cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce.

Poprzez przystąpienie do SKO nasi uczniowie uczą się nie tylko jak oszczędzać, ale również mają kontakt z edukacją ekonomiczną, matematyczną, polonistyczną oraz historyczną. Uczestnik programu otrzymuje kartę, która wygląda jak bankomatowa. Może wchodzić na konto i zakładać skarbonki – definiując na co oszczędza. W tym programie, dziecko może oszacować ile miesięcznie musi odkładać w ciągu roku, aby uzbierać na wymarzony cel.

Ponadto przystępujący do programu otrzymują różnorodne gadżety i upominki od banku PKO BP.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Opiekunowie SKO

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template