Tłusty czwartek z ...

Tłusty czwartek z sko

Podczas tegorocznego Tłustego Czwartku, dnia 08.02.2018 odbył się Ostatkowy Kiermasz Słodkości, przygotowanych przez rodziców i uczniów naszej szkoły. Uzyskana kwota 520 zł zostanie przeznaczona na działalność SU oraz SKO. Serdecznie zapraszamy na kolejne smakowite kiermasze.

Opiekunowie SU & SKO

Rozstrzygnięcie konkursu „List do Świętego Mikołaja SKO”

skoKategoria List

ZUZANNA MATWIEJCZUK IIB
WIKTORIA RUSIŁOWICZ OB

Kiermasz ozdób świątecznych z SKO

W grudniu, jak co roku, w naszej szkole oraz w Parafii Krzyża Świętego w Grabówce odbyły się kiermasze ozdób świątecznych przygotowanych przez rodziców i uczniów naszej szkoły. Wykonane prace były bardzo ładne i staranne. Sprzedawały się jak „świeże bułeczki”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasi uczniowie powtórzą ten sukces.

Opiekunowie SKO i Świetlica szkolna

Nowi oszczędzający w programie SKO

Nowi oszczędzający w programie sko

Działalność SKO w naszej szkole trwa już drugi rok. Co miesiąc pojawiają się nowi oszczędzający. Serdecznie zachęcamy do przystąpienia do programu, który cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce.

Poprzez przystąpienie do SKO nasi uczniowie uczą się nie tylko jak oszczędzać, ale również mają kontakt z edukacją ekonomiczną, matematyczną, polonistyczną oraz historyczną. Uczestnik programu otrzymuje kartę, która wygląda jak bankomatowa. Może wchodzić na konto i zakładać skarbonki – definiując na co oszczędza. W tym programie, dziecko może oszacować ile miesięcznie musi odkładać w ciągu roku, aby uzbierać na wymarzony cel.

Ponadto przystępujący do programu otrzymują różnorodne gadżety i upominki od banku PKO BP.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Opiekunowie SKO

Artykuł o działalności SKO

Artykuł o działalności SKO w dwumiesięczniku „Supraśl Nasza Gmina”

W numerze 5 (Wrzesień – Październik 2017) pojawił się artykuł o działalności SKO z informacją o wygranej nagrodzie III stopnia w Etapie Regionalnym w „Konkursie dla SKO”.

Zachęcamy do poczytania i polubienia oraz śledzenia naszego bloga

Sobolewo Kocha Oszczędzanie.

Opiekunowie SKO