Przyjaciele szkoły

„Świat staje się piękny w wymiarach serca” roza
/Odisseas Elitis/

Serdecznie dziękujemy

Cała społeczność szkolna pragnie podziękować Panu Mieczysławowi Ilkowskiemu za zakup stojaka do rowerów.

Serdecznie dziękujemy Panu Leszkowi Ignatowskiemu za trud i zaangażowanie włożone w działalność Samorządu Uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski z opiekunkami

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Charubin za darowiznę na Radę Rodziców. Pieniądze zostały przekazane na sfinansowanie tkaniny do wykonania tablic ściennych do klas I-III.

Jesteśmy wdzięczni Panu Kaczyńskiemu za zaangażowanie i ogrom pracy włożonej w wykonanie tablic ściennych w salach lekcyjnych klas młodszych.

Pragniemy podziękować Panu Michałowi Kazberuk za transport tablicy okolicznościowej  na uroczystość otwarcia nowej części szkoły.

Zarządowi spółki ADAMPOL za pomoc w finansowaniu nagród z logo szkoły w konkursach organizowanych przez naszą placówkę.

Panu Januszowi Gołębiewskiemu za okazaną pomoc przy naprawach bramy wjazdowej i drzwi w toaletach szkolnych oraz profesjonalne wykonanie zabezpieczających krat okiennych.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Charubin za współfinansowanie remontu łazienki dla naszych najmłodszych uczniów kl. 0.

Pragniemy podziękować Państwu Łada za fachową pomoc w projekcie oraz wykonanie remontu łazienki dla uczniów kl. 0.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Kaczyńskim za pomoc w wykonaniu opracowania graficznego logo szkoły oraz zaangażowanie w projektowanie materiałów promocyjnych szkoły.

Jesteśmy wdzięczni Pani Ewie Gąsowskiej za ogrom pracy włożonej w uszycie zasłon do dekoracji na uroczystość otwarcia nowej części szkoły.

Pragniemy podziękować Panu Mariuszowi Sławickiemu za podarowanie materiałów oraz wykonanie mównicy na uroczystość otwarcia nowej części szkoły. Będzie nam również służyła przy okazji innych uroczystości.

Dzięki zaangażowaniu Pani Ani Angielczyk w transport do punktu skupu, mogliśmy zbierać nakrętki. Akcja wciąż trwa i serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Dyrekcja oraz cała społeczność szkolna

Szanowni Rodzice i Przyjeciele Świetlicy Szkolnej !!!

Serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie w życie szkolnej społeczności. Składamy serdeczne podziękowania za okazywaną przez Państwa życzliwość i przyjazną dłoń, która nas wspierała i wspiera w pracy podejmowanej dla dobra dzieci. Za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra i za bezinteresowną pomoc.

Pani Bożenie Grynczel - babci Juliana Kotyńskiego /uszycie opasek dyżurnych i dostarczenie kasztanów do jesiennych zajęć plastycznych/

Pani Annie Pawłowskiej – mamie Wojtka /podarowanie nagród do konkursów organizowanych przez świetlicę szkolną oraz wsparcie kulinarne przy akcji „Podaruj serduszko chorej Agatce”/

Pani Marcie Rodzik – mamie Bartka /pomoc w zorganizowaniu policyjnej prelekcji na temat: „Bezpieczna droga do szkoły” i wsparcie naszej świetlicy w liczne gadżety, które wykorzystaliśmy przy organizacji Święta Świetlika 2014/

Pani Marcie Charubin – mamie Michaliny i Oliwki /podarowanie nagród do konkursów organizowanych przez świetlicę szkolną/

Państwu Jolancie Sołowiej-Pyrko i Jerzemu Pyrko - rodzicom Ali i Adama /za podarowanie gier i ogólne zaangażowanie w życie i działalność świetlicy szkolnej/

Państwu Marcinowi i Anecie Malesza - rodzicom Andrzeja i Artura /za podarowanie gier do naszego koła zainteresowań - „Pomysłowa kredka”/

Pani Annie Sobeckiej – mamie Klaudii /za obdarowanie gadżetami przydatnymi do organizowania konkursów świetlicowych/

Pani Barbarze Kościukiewicz – mamie Nadii i Laury /za podzielenie się z nami swoją pasją tworzenia kwiatów z bibuły i zorganizowania warsztatów plastycznych, a także wykonywanie rękodzieła na kiermasze świąteczne, organizowane przez naszą świetlicę/

Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej
 pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Nauczyciele świetlicy szkolnej