logotypelogotype2
poczta   bip

„Kółko i krzyżyk”

gra kolko krzyzyk   Któż z nas nie zna gry w Kółko i Krzyżyk? We środę 24 maja uczniowie SP w Sobolewie mogli zaprezentować swoje umiejętności strategiczne w jednej z najstarszych szkolnych gier logicznych. Do rywalizacji przystąpiło 17 uczniów z Szkoły Podstawowej.

Najlepszymi strategami okazali się: 
I miejsce Filip Gąsowski 4a
II miejsce Bartosz Rodzik 3c
III miejsce Szymon Wiatrowski 2a
IV miejsce Bartosz Omieljańczuk 2a i Mateusz Pęza 2a


Zwycięzcom Gratulujemy !!!!

 
Nauczyciele wychowania fizycznego

Wyniki międzyszkonego konkursu ortograficznego

19 maja w naszej szkole obył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny.  Teksty konkursowe były trudne i myślę, że niejeden czwartoklasista zastanawiałby się nad pisownią. Uczestnicy zmagali się z tekstami wykraczającymi poza materiał podstawy programowej kl.1-3, mimo to nieźle sobie z nimi poradzili. O wyrównanym  poziomie uczestników konkursu  świadczą wyniki.  Maksymalnie można było uzyskać 20p.
Kategoria – uczniowie kl. II:
Tytuł Mistrza Ortografii uzyskała Natalia Grycuk z Sobolewa zdobywając 18, 25p
II miejsce – Nikola Baecker ze szkoły w Ogrodniczkach oraz Bartosz Muszyński ze szkoły w Supraślu. Zdobyli oni po 16,5 p.
III miejsce – Milena Oniskiewicz ze szkoły w Ogrodniczkach z wynikiem 15,25p.

Kategoria – uczniowie kl. III
Tytuł Mistrza Ortografii uzyskali:  Piotr Gryko ze szkoły w Studziankach i Weronika Tarasiewicz z Supraśla zdobywając 13,75p.
II miejsce – Maciej Tylman z Sobolewa uzyskując 13,25p.
III miejsce – Adam Nikitiuk z Supraśla z 12,5p.
Wszystkich życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach z ortografią a zwycięzcom gratulujemy.


Marta Kondzior
 
szkoła Kategoria Imię i nazwisko punkty
Szkoła w Ogrodniczkach Kl. II Baecker Nikola 16,5
Kl. II Oniskiewicz Milena 15,25
Kl. III Ostaszewska Zofia 10,75
Kl. III Popławski Kacper 9,75
Kl. III Sieńko Magdalena 8,25
Kl. III Stepaniuk Milena 11,75

Szkoła Podstawowa

w Sobolewie

Kl. II Drozdowski Michał 10,25
Kl. III Groszkowski Filip 6
Kl. III Grycuk Aleksandra 11,5
Kl. II Grycuk Natalia 18,25
Kl. III Guzik Miłosz 0
Kl. II Kawałko Maria 14,75
Kl. III Kozłowska Izabela 11,5
Kl. III Nawrocki Kacper 0
Kl. III Sierzputowska Ola 1,5
Kl. III Tylman Maciej 13,25
Kl. II Walendziuk Gabriela 9,5
Kl. II Zalewski Kuba 12,5
Kl. II Zygmunt Julia 13,75

Szkoła Podstawowa

w Studziankach

Kl. II Dmochowska Gabriela 14
Kl. III Gryko Piotr 13,75
Kl.  II Palecki Dawid 12,5

Szkoła Podstawowa

w Supraślu

Kl. III Borowski Dominik 8,25
Kl. III Hołownia Julia 12,25
Kl. III Koptas Julia 6,5
Kl. II Lenkiewicz Paulina 12,75
Kl. II Muszyński Bartosz 16,5
Kl. II Muszyńska Michalina 13,25
Kl. III Nikitiuk Adam 12,50
Kl. III Tarasiewicz Weronika 13,75
 
 

Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej pod hasłem "Kiedy myślę: Ojczyzna”

7.04.17r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez ZSS w Supraślu i zaprezentowali w nim bardzo wysoki poziom artystyczny.
Oto wyniki konkursu w różnych kategoriach wiekowych:

Kl.I – III SP
I miejsce Maciej Tynkiewicz kl. IIIa ( opiekun: Pani Anna Pankiewicz)
 
Kl.IV – VI SP
I miejsce Magda Kaczyńska kl. Va ( opiekun: Pani Ewa Jaskułowska)
II miejsce Oliwia Charubin kl. Va ( opiekun: Pani Ewa Jaskułowska)
 
Kl.I – III Gim.
I miejsce Jakub Tylman kl.I ( opiekun: Pani Anna Wyszyńska)
 
Celem konkursu było włączenie się społeczności lokalnej w obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, integracja lokalna, zainteresowanie uczniów poezją patriotyczną, popularyzowanie i promowanie twórczości poetyckiej, odkrywanie młodych talentów oraz przygotowanie do wystąpień publicznych.
Ewa Jaskułowska i Agnieszka Baluk
 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego

Są już wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego o tytuł ,,Mistrza Ortografii” przeprowadzonego w kl. IV – VI .

Mistrzami ortografii zostali:     konkurs ortograficzny

                        w kl. IV Kinga Jurgielewicz                 
w kl. V Paweł Lach
  w kl. VI Szymon Wyszyński

Tegorocznym zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy jeszcze wyższych wyników w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu:
Ewa Jaskułowska i Marta Kudriaszow

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ WYMARZONY LEKKI TORNISTER”

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 0- III SP.
Prace były wybierane w dwóch kategoriach wiekowych klasy 0-I SP i klasy II-III SP.

W kategorii klas 0-I SP wygrali:                                  Lekki Tornister logotyp do pobrania
I miejsce – Kornelia Urzędowska kl.0a
II miejsce - Zuzia Radwańska kl.0a
III miejsce - Amelia Wyszyńska kl.I a

Wyróżnienie:
Marcel Kozub kl. I b, Kacper Dawidziuk kl. I a

W kategorii klas II-III SP wygrali:
I miejsce – Maja Sobolewska II a
II miejsce – Karol Praźmowski II  c
III miejsce – Robert Gryszko III b

Wyróżnienie:
Ewa Karpowicz kl. III c, Klaudia Dzietczyk kl.III c, Aleksandra Sierzputowska kl.III b, Szymon Piekarski kl.III c

Rozdanie dyplomów i nagród w Dniu Wiosny 21.03.2017r. o 9:00 na sali gimnastycznej.
Zwycięzcom GRATULUJEMY!!

Nauczyciele wychowania fizycznego
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template