logotypelogotype2
poczta   bip

Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej pod hasłem "Kiedy myślę: Ojczyzna”

7.04.17r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez ZSS w Supraślu i zaprezentowali w nim bardzo wysoki poziom artystyczny.
Oto wyniki konkursu w różnych kategoriach wiekowych:

Kl.I – III SP
I miejsce Maciej Tynkiewicz kl. IIIa ( opiekun: Pani Anna Pankiewicz)
 
Kl.IV – VI SP
I miejsce Magda Kaczyńska kl. Va ( opiekun: Pani Ewa Jaskułowska)
II miejsce Oliwia Charubin kl. Va ( opiekun: Pani Ewa Jaskułowska)
 
Kl.I – III Gim.
I miejsce Jakub Tylman kl.I ( opiekun: Pani Anna Wyszyńska)
 
Celem konkursu było włączenie się społeczności lokalnej w obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, integracja lokalna, zainteresowanie uczniów poezją patriotyczną, popularyzowanie i promowanie twórczości poetyckiej, odkrywanie młodych talentów oraz przygotowanie do wystąpień publicznych.
Ewa Jaskułowska i Agnieszka Baluk
 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego

Są już wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego o tytuł ,,Mistrza Ortografii” przeprowadzonego w kl. IV – VI .

Mistrzami ortografii zostali:     konkurs ortograficzny

                        w kl. IV Kinga Jurgielewicz                 
w kl. V Paweł Lach
  w kl. VI Szymon Wyszyński

Tegorocznym zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy jeszcze wyższych wyników w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu:
Ewa Jaskułowska i Marta Kudriaszow

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ WYMARZONY LEKKI TORNISTER”

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 0- III SP.
Prace były wybierane w dwóch kategoriach wiekowych klasy 0-I SP i klasy II-III SP.

W kategorii klas 0-I SP wygrali:                                  Lekki Tornister logotyp do pobrania
I miejsce – Kornelia Urzędowska kl.0a
II miejsce - Zuzia Radwańska kl.0a
III miejsce - Amelia Wyszyńska kl.I a

Wyróżnienie:
Marcel Kozub kl. I b, Kacper Dawidziuk kl. I a

W kategorii klas II-III SP wygrali:
I miejsce – Maja Sobolewska II a
II miejsce – Karol Praźmowski II  c
III miejsce – Robert Gryszko III b

Wyróżnienie:
Ewa Karpowicz kl. III c, Klaudia Dzietczyk kl.III c, Aleksandra Sierzputowska kl.III b, Szymon Piekarski kl.III c

Rozdanie dyplomów i nagród w Dniu Wiosny 21.03.2017r. o 9:00 na sali gimnastycznej.
Zwycięzcom GRATULUJEMY!!

Nauczyciele wychowania fizycznego

Wyniki konkursu „Życzenia świąteczne dla kolegi z Niemiec”

W grudniu 2016 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Językowym.
Celem konkursu było poznawanie kultury i tradycji krajów niemieckojęzycznych oraz rozwijanie umiejętności językowych i plastycznych.
Zadanie uczniów polegało na wykonaniu dowolną techniką projektu świątecznej kartki i wypisanie na niej życzeń w języku niemieckim.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu „Życzenia świąteczne dla kolegi z Niemiec”

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ W SZACHACH klas I – III

Dnia 14 grudnia 2016 r. odbył się Świąteczny Turniej w Szachach uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej w Sobolewie. W turnieju wzięło udział ośmioro uczniów. Najlepszymi okazali się:

szachy1

  • I miejsce Łukasz Szoka – klasa I a
  • II miejsce Krzysztof Łuckiewicz – klasa III b
  • III miejsce Artur Stachurski – klasa III b

 

 Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

 
nauczyciele wychowania fizycznego
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template