Wyniki konkursu „Życzenia świąteczne dla kolegi z Niemiec”

W grudniu 2016 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Językowym.
Celem konkursu było poznawanie kultury i tradycji krajów niemieckojęzycznych oraz rozwijanie umiejętności językowych i plastycznych.
Zadanie uczniów polegało na wykonaniu dowolną techniką projektu świątecznej kartki i wypisanie na niej życzeń w języku niemieckim.

Do udziału w konkursie przystąpiło 23 uczniów z klas I –III gimnazjum, którzy wykonali 36 bardzo ciekawych i oryginalnych prac konkursowych. Zostały one wyeksponowane na szkolnej wystawie prac – z pewnością będą inspiracją dla uczniów, którzy zdecydują się wziąć udział w kolejnej edycji konkursu, a warto, gdyż uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni ocenami celującymi i bardzo dobrymi z języka niemieckiego. Ponadto zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe – karty podarunkowe i plecaki oraz pamiątkowe dyplomy.

Oto zwycięzcy:
I miejsce - Klaudia Guziejko II Gim. oraz Natalia Salej IIIB Gim.
II miejsce - Zuzanna Kołoszko IIIB gim oraz  Ada Łapińska IIIB Gim.
III miejsce - Aleksandra Kołoszko IIIB Gim.
Wojciech Lewko II Gim.
Żaklin Mikulska I Gim.
Ewelina Nowicka I Gim
Aleksandra Ostapczuk I Gim.
Dominika Szkiłądz IIIB Gim.
Jakub Szlagowski IIIA Gim.
Dominika Zabrocka IIIB Gim.

wyróżnienia
Julia Bogdan IIIA Gim.
Weronika Dobrzyńska I Gim.
Wiktoria Kraśko IIIB Gim.
Wiktoria Podbielska II Gim.
Natalia Prus IIIA Gim.
Daniel Richter II Gim.
Weronika Rząca IIIA Gim.
Jakub Tylman I Gim.

GRATULACJE !!!!

Uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękuję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.

Marta Boguszewska-Nitkiewicz