logotypelogotype2
poczta   bip

Szkoła Podstawowa w Sobolewie została uhonorowana pucharem

puchar sportowy

    Dnia 30.11.2016 r. w Starostwie Powiatowym w Białymstoku odbyła się  uroczystość podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół z terenu  powiatu za rok szkolny 2015/2016.

   Szkoła Podstawowa w Sobolewie (grupa szkół małych) zajęła w tej klasyfikacji 2 miejsce w powiecie i została uhonorowana pucharem, który został przekazany na ręce Pani Wicedyrektor Zespołu Szkół im. E. Orzeszkowej w Sobolewie mgr Teresy Kowalewskiej.

 

Na powyższy sukces złożyły się osiągnięcia niżej wymienionych uczniów:

1.Igrzyska powiatu białostockiego w indywidualnych biegach przełajowych

Lista uczestników:

Rocznik 2005

  1. Choiński Patryk
  2. Dołkin Agnieszka
  3. Fiedoruk Mikołaj
  4. Gatkowska Weronika
  5. Kowalczuk Aleksandra
  6. Pycz Mateusz
  7. Saba Wiktoria
  8. Suszczyński Patryk
  9. Szkiłądź Damian

Rocznik 2004

  1. Dobrzyńska Weronika
  2. Fiłonowicz Jan
  3. Kowalska Agata
  4. Kurza Krystian
  5. Normantowicz Bartosz
  6. Ostapczuk Aleksandra
  7. Purta Tomasz
  8. Raczkowski Krzysztof
  9. Sokołowski Dawid
  10. Sokół Tomasz

Rocznik 2003

  1. Grzegorczyk Aleksander
  2. Jakubowska Julia
  3. Karpowicz Kamila
  4. Kazberuk Jakub
  5. Mironowicz Natalia
  6. Purta Paweł
  7. Sadowski Dawid
  8. Sławicki Hubert
  9. Szuszczyńska Kinga
  10. Wilczyński Stanisław

9 uczniów awansowało do Igrzyska grupy południowej w indywidualnych biegach przełajowych.

2.Igrzyska grupy południowej w indywidualnych biegach przełajowych

Lista uczestników:

  1. Dołkin  Agnieszka
  2. Dzięgielewska Weronika
  3. Mironowicz Natalia
  4. Pawluczuk Dawid – 3 miejsce
  5. Saba Wiktoria
  6. Satasieluk Piotr
  7. Sokołowski Dawid
  8. Sokół Tomasz
  9. Szubzda Barbara

2 uczniów awansowało do Igrzysk województwa podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych.

3.Igrzyska województwa podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych

Lista uczestników:

  1. Dołkin  Agnieszka – 46
  2. Pawluczuk Dawid – 35 miejsce 

4.Igrzyska powiatu białostockiego w piłce koszykowej dziewcząt

Lista uczestniczek:

  1. Augustyńczyk Karolina (6a SP)
  2. Dobrzyńska Weronika (6a SP)
  3. Golak Paulina (6b SP)
  4. Jakubowska Julia (6a SP)
  5. Karpowicz Kamila (6a SP)
  6. Mikulska Żaklin (6a SP)
  7. Mironowicz Natalia (6b SP)
  8. Puciłowska Patrycja (6b SP)
  9. Siemieniuk Gabriela (6a SP)
  10. Suszczyńska Kinga (6a SP) – kapitan zespołu

5.Igrzyska powiatu białostockiego w piłce koszykowej chłopców

Lista uczestników:

  1. Fiłonowicz Jan (5a SP)
  2. Grygorowicz Jakub (6b SP)
  3. Grzegorczyk Aleksander (6a SP)
  4. Kurza Krystian (5b SP)
  5. Purta Paweł (6b SP)
  6. Sadowski Dawid (6b SP)
  7. Sławicki Hubert (6b SP)
  8. Tylman Jakub (6b SP)
  9. Wilczyński Stanisław (6b SP)
  10. Wyszyński Szymon (5b SP) – kapitan zespołu 

6.Igrzyska powiatu białostockiego w piłce koszykowej dziewcząt

Lista uczestniczek:

  1. Augustyńczyk Karolina (6a SP)
  2. Dobrzyńska Weronika (6a SP)
  3. Dołkin Agnieszka (5b SP)
  4. Jakubowska Julia (6a SP)
  5. Karpowicz Kamila (6a SP)
  6. Mikulska Żaklin (6a SP)
  7. Mironowicz Natalia (6b SP)
  8. Ostapczuk Aleksandra (6a SP)
  9. Rogowska Zuzanna (5b SP)
  10. Suszczyńska Kinga (6a SP)  

 

7.Igrzyska powiatu białostockiego w piłce koszykowej chłopców

Lista uczestników:

  1. Fiłonowicz Jakub (6a SP)
  2. Fiłonowicz Jan (5a SP)
  3. Grygorowicz Jakub (6b SP)
  4. Grzegorczyk Aleksander (6a SP)
  5. Kazberuk Szymon (6a SP)
  6. Kurza Krystian (5b SP)
  7. Normantowicz Bartosz (5b SP)
  8. Sadowski Dawid (6b SP)
  9. Tylman Jakub (6b SP)
  10. Wyszyński Szymon (5b SP)  8.Igrzyska powiatu białostockiego w piłce ręcznej dziewcząt

Lista uczestniczek:

  1. Angielczyk Karolina (5b SP)
  2. Augustyńczyk Karolina (6a SP)
  3. Dobrzyńska Weronika (6a SP)
  4. Dołkin Agnieszka (5b SP)
  5. Dzięgielewska Weronika (5a SP)
  6. Jakubowska Julia (6a SP)
  7. Karpowicz Kamila (6a SP)
  8. Mikulska Żaklin (6a SP)
  9. Mironowicz Natalia (6b SP)
  10. Orłowska Karina (6a SP)
  11. Ostapczuk Aleksandra (6a SP)
  12. Rogowska Zuzanna (5b SP)
  13. Stasieluk Patrycja (6a SP)
  14. Suszczyńska Kinga (6a SP) 

9.Igrzyska powiatu białostockiego w piłce ręcznej chłopców

Lista uczestników:

  1. Fiłonowicz Jakub (6a SP)
  2. Fiłonowicz Jan (5a SP)
  3. Grygorowicz Jakub (6b SP)
  4. Kazberuk Szymon (6a SP)
  5. Kurza Krystian (5b SP)
  6. Normantowicz Bartosz (5b SP)
  7. Purta Paweł (6b SP)
  8. Sadowski Dawid (6b SP)
  9. Sokołowski Dawid (5b SP)
  10. Tylman Jakub (6b SP)
  11. Wilczyński Stanisław (6b SP)
  12. Wyszyński Szymon (5b SP)
  13. Kowalski Dawid (5a SP)
  14. Raczkowski Krzysztof (5a SP) 

10.Igrzyska powiatu białostockiego w Czwórboju LA dziewcząt, 28.04.2016 Tykocin, organizator Szkolny Związek Sportowy. 6 miejsce.

Lista uczestniczek:

  1. Augustyńczyk Karolina (6a SP)
  2. Dołkin Agnieszka (5b SP)
  3. Jakubowska Julia (6a SP)
  4. Karpowicz Kamila (6a SP)
  5. Rogowska Zuzanna (5b SP)
  6. Szubzda Barbara (5b SP) 

11.Igrzyska powiatu białostockiego w Czwórboju LA chłopców, 28.04.2016 Tykocin, organizator Szkolny Związek Sportowy. 5 miejsce.

Lista uczestników:

  1. Grzegorczyk Aleksander (6a SP)
  2. Kurza Krystian (5b SP)
  3. Mironowicz Natalia (6b SP)
  4. Sławicki Hubert (6b SP)
  5. Sokołowski Dawid (5b SP)
  6. Wyszyński Szymon (5b SP) 

12.Eliminacje w zawodach Puchar województwa podlaskiego w piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2004-2005, 06.06.2016 r. Białystok, organizator Związek Piłki Ręcznej. 2 miejsce.

Lista uczestniczek:

  1. Angielczyk Karolina (5b SP)
  2. Antypiuk Gabriela (5a SP)
  3. Dobrzyńska Weronika (6a SP)
  4. Dołkin Agnieszka (5b SP)
  5. Dzięgielewska Weronika (5a SP)
  6. Kowalska Agata (5a SP)
  7. Lewko Zofia (5b SP)
  8. Mikulska Żaklin (6a SP)
  9. Onufriew Wiktoria (5a SP
  10. Ostapczuk Aleksandra (6a SP)
  11. Rogowska Zuzanna (5b SP)
  12. Szubzda Barbara (5b SP)
  13. Wierzbicka Hanna (4b SP)
  14. Zalewska Katarzyna (5b SP) 

13.Eliminacje w zawodach Puchar województwa podlaskiego w piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2004-2005, 06.06.2016 r. Białystok, organizator Związek Piłki Ręcznej. 3 miejsce.

Lista uczestników:

  1. Choiński Patryk (4b SP)
  2. Fiedoruk Mikołaj (4b SP)
  3. Fiłonowicz Jan (5a SP)
  4. Kurza Krystian (5b SP)
  5. Normantowicz Bartosz (5b SP)
  6. Purta Tomasz (5a SP)
  7. Raczkowski Krzysztof (5a SP)
  8. Sokołowski Dawid (5b SP)
  9. Sokół Daniel (5b SP)
  10. Sokół Tomasz (6a SP)
  11. Suszczyński Patryk (5b SP)
  12. Szkiłądź Damian (4b SP)
  13. Wyszyński Damian

  Finał Puchar województwa podlaskiego w piłce ręcznej dziewcząt rocznika 2004-2005, 14.06.2016 r. Białystok, organizator Związek Piłki Ręcznej. 7-8 miejsce.

Lista uczestniczek:

  1. Angielczyk Karolina (5b SP)
  2. Antypiuk Gabriela (5a SP)
  3. Dobrzyńska Weronika (6a SP)
  4. Dołkin Agnieszka (5b SP)
  5. Dzięgielewska Weronika (5a SP)
  6. Kowalska Agata (5a SP)
  7. Lewko Zofia (5b SP)
  8. Mikulska Żaklin (6a SP)
  9. Onufriew Wiktoria (5a SP)
  10. Ostapczuk Aleksandra (6a SP)
  11. Rogowska Zuzanna (5b SP)
  12. Szubzda Barbara (5b SP)
  13. Wierzbicka Hanna (4b SP)
  14. Zalewska Katarzyna (5b SP)

Do współzawodnictwa nie były liczone Wojewódzkie zawody – Lekkoatletyka dla każdego 28.09.2015 r. Białystok Stadion, Organizator: Ośrodek Lekkiej Atletyki Białystok.

Start w nich stanowił jednak dla naszych uczniów inspirację do dalszych zmagań sportowych.

Lista uczestników:

kategoria wiekowa - klasy IV – rocznik 2005

  1. Choiński Patryk (4b SP)
  2. Dołkin Agnieszka (5b SP)
  3. Dzięgielewska Weronika (5a SP)
  4. Fiedoruk Mikołaj (4b SP)
  5. Kondzior Kacper (4a SP)
  6. Marciszewska Klaudia (4a SP)
  7. Pawluczuk Dawid (4a SP)
  8. Rusiłowicz Joanna (5a SP)
  9. Saba Wiktoria (4b SP)
  10. Stasieluk Piotr (4a SP)
  11. Suszczyński Patryk (5b SP)
  12. Wawiernia Mateusz (4b SP)
  13. Wierzbicka Hanna (4b SP)
  14. Woźniewska Kamila (4b SP)

kategoria wiekowa - klasy V i VI – rocznik 2004 i 2003

  1. Augustyńczyk Karolina (6a SP)
  2. Dobrzyńska Weronika (6a SP)
  3. Fiłonowicz Jakub (6a SP)
  4. Fiłonowicz Jan (5a SP)
  5. Golak Paulina (6b SP)
  6. Karpowicz Kamila (6a SP)
  7. Kazberuk Szymon (6a SP)
  8. Kowalski Dawid (5a SP)
  9. Kurza Krystian (5b SP)
  10. Mironowicz Natalia (6b SP)
  11. Normantowicz Bartosz (5b SP)
  12. Ostapczuk Aleksandra (6a SP)
  13. Purta Paweł (6b SP)
  14. Purta Tomasz (5a SP)
  15. Raczkowski Krzysztof (5a SP)
  16. Radwański Mateusz (5a SP)
  17. Sławicki Hubert (6b SP)
  18. Sokołowski Dawid (5b SP)
  19. Sokół Tomasz (6a SP)
  20. Stasieluk Patrycja (6a SP)
  21. Wilczyński Stanisław (6b SP)

Medalowe miejsca:

  1. Marciszewska Klaudia- 2 miejsce w biegu na dystansie 600m.
  2. Rusiłowicz Joanna - 3 miejsce w biegu na dystansie 600m.
  3. Saba Wiktoria - 1 miejsce w biegu na dystansie 60m
  4. Saba Wiktoria - 3 miejsce w skoku w dal.
  5. Wierzbicka Hanna- 2 miejsce w skoku wzwyż.
  6. Woźniewska Kamila - 3 miejsce w skoku wzwyż.

Gratulacje wszystkim uczniom! 

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template