KONKURS WIEDZY MITOLOGICZNEJ

UWAGA UCZNIOWIE KL. V – VI

KONKURS  WIEDZY  MITOLOGICZNEJ  !

KONKURS  JEST  ADRESOWANY  DO  WSZYSTKICH  MIŁOŚNIKÓW  MITOLOGII.

ZGŁOSZENIA  DO  8  LISTOPADA  PRZYJMUJE  PANI  EWA  JASKUŁOWSKA.

SPRAWDŹ  SIĘ !  ZACHĘĆ INNYCH!   WYGRAJ!

ORGANIZATOR

EWA  JASKUŁOWSKA

Regulamin konkursu ortograficznego dla uczniów klas I-III ”Mistrz Ortografii”

1. Konkurs ortograficzny kierowany jest do uczniów klas I-III. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w ZS w Sobolewie, koordynatorem Iwona Szałaj – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Konkurs odbędzie się 18 maja o godzinie 12:30.

2.  Konkurs odbywa się na etapie międzyszkolnym.

3. Teksty do pisania ze słuchu zostały zredagowane w oparciu o zestaw ortogramów dla klas I-III, zał.1

4. Każdy nauczyciel klas II-III może zgłosić nie więcej niż trzy osoby.

5. W skład jury oceniającego prace wchodzą:

p. M. Kondzior – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w ZS w Sobolewie
p. M. Litwin – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w ZS w Sobolewie
p. M. Szyc – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w ZS w Sobolewie
p. A. Waśko – Łapińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w ZS w Sobolewie

6. Wyniki  konkursu opublikowane zostaną na stronie organizatora konkursu, a nagrody i dyplomy dostarczone osobiście.

Koordynator Iwona Szałaj

Konkurs Piosenki Europejskiej

„Śpiewać każdy może ….” sponge spiewa
ale czy w języku obcym?

Lubisz śpiewać solo lub w duecie?

Ten konkurs jest dla Ciebie.

• Klasy I-III: przygotuj piosenkę solo lub w duecie w języku angielskim z książki „Smileys” i podaj jej tytuł nauczycielowi języka angielskiego do dnia 31.03.2017. Opracuj układ taneczny lub ruchy sceniczne oraz przygotuj strój.
  • Klasy IV-VI oraz I-III gim.: wybierz piosenkę w języku obcym i przekaż nagranie organizatorom w formacie mp3 lub mp4 na pendrivie lub płycie CD do dnia 31.03.2017. Można zaśpiewać solo lub w duecie. Dodatkowo można przygotować strój sceniczny.

nutki   Występ odbędzie się podczas TYGODNIA JĘZYKÓW EUROPEJSKICH

dnia 06.04.2017 (w czwartek)

Serdecznie Zapraszamy
nauczyciele języków obcych

Konkurs- Historia Pieniądza

OGŁASZAMY KONKURS Z  sko

euro2   „HISTORIA PIENIĄDZA I WALUTY W EUROPIE”

Czy dobrze znasz historie powstania pieniądza?
Jaka jest waluta w poszczególnych krajach europejskich?
Poszukaj odpowiedzi na te pytania i stwórz:

euro2 Klasy O-III : plakat lub komiks obrazkowy dotyczący historii powstania pieniądza oraz waluty w wybranym kraju europejskim lub w kilku krajach. Praca powinna być oparta głównie na obrazkach z niewielką ilością opisów.

euro2  Klasy IV-VI oraz I-III Gim.: prezentację obrazkową (PPT) w Microsoft Power Point, z krótkimi opisami obrazków, przedstawiającą historię pieniądza i waluty w wybranym kraju europejskim lub w kilku krajach europejskich (ilość slajdów: 10-15). Prezentacje przekazujemy na pendrivie lub na płycie CD.

• Termin składania prac: do 31 marca 2017
  • Prace składamy u opiekunów SKO lub nauczycieli języków obcych
  • Odczytanie wyników odbędzie się 14 kwietnia 2017, po „Tygodniu języków Europejskich”.

Opiekunowie SKO
Nauczyciele języków obcych

Konkurs plastyczny „MÓJ WYMARZONY LEKKI TORNISTER”

Lekki Tornister logotyp do pobrania

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z klas 0 – III SP do udziału w konkursie plastycznym  „Mój wymarzony lekki tornister”.

• Tematem pracy jest zaprojektowanie i narysowanie swojego wymarzonego Tornistra
  • Technika pracy dowolna, format pracy nie większy niż A2;
  • Gotowe prace podpisane na odwrocie  przynosimy do swoich wychowawców do dnia 07.03.2017r.
  • Ogłoszenie wyników 10.03.2017r. na tablicy ogłoszeń oraz u wychowawców klas;
  • Wręczenie nagród i rozdanie pamiątkowych dyplomów odbędzie się I Dnia Wiosny (wtorek 21.03.2017r.) w siedzibie naszej szkoły .

nauczyciele w-f