logotypelogotype2
poczta   bip

Autobus szkolny

Deklaracja na dowóz

Regulamin dowożenia uczniów

Rozkład jazdy autobusu szkolnego obowiązujący

od 06 września 2017r.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego
Nr przystanku Nazwa przystanku Rano Po południu
1 Ul. Rysia – w kierunku pomnika 6:50 9:35 13:30 16:05
2 Ul. Żubrów – w kierunku pomnika 6:52 9:38 13:32 16:07
3 Ul. Niedźwiedzia – w kierunku pomnika 6:54 9:40 13:33 16:09
4 Ul. Żółwia – w kierunku pomnika 6:56 9:41 13:34 16:11
5 Ul. Nagietkowa – Pomnik 6:58 9:43 13:36 16:13
6 Ul. Zielarska - w kierunku ronda 7:00 9:45 13:39 16:15
7 Grabówka – poczta 7:01 9:46 13:51 16:16
8 Szosa Baranowicka – Bank 7:03 9:47 13:52 16:17
9 Szosa Baranowicka – Wulkan 7:05 9:49 13:53 16:19
10 Szosa Baranowicka – ul. Grecka – cerkiew * - 9:51 13:54 -
11 Pływalnia Zaścianki * - 9:53 13:57 -
12 Ul. Ciołkowskiego – Polna – przystanek autobusowy 7:11 9:56 13:58 16:24
13 Ul. Myśliwska – przystanek autobusowy 7:12 9;58 13:59 16:25
14 Ul. Młodzieżowa – przystanek autobusowy 7:13 10:00 14:00 16:26
15 Ul. Oliwkowa – przystanek przy kościele 7:15 10:02 14:03 16:29
16 Ul. Leszczynowa – przystanek autobusowy 7:16 10:04 14:04 16:30
17 Ul. Świerkowa – przystanek autobusowy 7:17 10:06 14:06 16:31
18 Sobolewska - Borsucza 7:19 10:08 14:08 16:33
19 Henrykowo – początek wsi 7:40 10:15 14:20 16:40
20 Henrykowo - świetlica 7:42 10:17 14:22 16:42
21 Henrykowo 18 – Prusy 7:44 10:19 14:24 16:44

22

Henrykowo - rozjazd do Kamionki 7:46 10:21 14:26 16:46

 

 

 

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template