logotypelogotype2
poczta   bip

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania uczniów:

Nazwa / rodzaj zajęć

kiedy?

prowadzący

Koło orgiamiorigami

 w poniedziałki
od 13:30 do 14:30

p. Monika Mojsak

Koło gier planszowych „ Pomysłowa kredka”pomyslowakredka


 w czwartki
13:30 do 14:30
w piątki
od 13:30 do 14:30
p. Monika Mojsak
Koło szachowe
Tenikolo tenisastolowegos stołowyszachygracze
w piątki
od 11:45 do 12:30
p. Sławomir Markiewicz

Koło zuchowe /dzieci od 6 latzuch
do III kl. Sp/

 
w piątki
od 16:00 do 17:30
p. Monika Mojsak
phm. Aleksandra Fuchs
Szkolne koło harcerzy /uczniowie od IV kl. Sp lilijka1
do III kl. gimnazjum/
Czas zbiórek ruchomy
piątki i soboty
 
p. Magdalena Szyc
/opiekun szkolny/
Koło eksperymentalne "Ciekawi świata"profesor chiflado big  w środy
14:15 do 15:05
p. Marta Kondzior
Koło języka migowegomiganie  
w środy
9:30 do 10:00
p.Monika Mojsak
Gry i zabawy sportowe o poranku gimnastyka
/w ramach pracy świetlicy szkolnej/
 
w poniedziałki
8:00 – 8:45
 

p. Monika Puczyńska

Koło dziennikarskie
/klasa I gimnzajum/dziennikarskie
 
we wtorki
13:25 – 14:15
p.Joanna Gromacka
Koło języka angielskiego angielski gudalewska
/ SP kl. IV-VI /
 
w środy
13:30 – 14:15
 
p. Monika Gudalewska
Koło polonistyczne kolo polonistyczne wyszynska
/uczniowie z klas VI/ 
w piątki
8:00 - 8:45
 
p.Anna Wyszyńska
Doskonalenie umiejętności pisania w jęz. pisanie gudalewskaangielskim /kl. III gim przygotowania do egzaminu rozszerzonego z języka angielskiego/  w poniedziałki
13:30 – 14:15 
p. Monika Gudalewska
Szkolne koło kabaretowe kabaret
w środy
14:15 – 15:00
p.Joanna Gromacka
 Gry i zabawy z językiem niemieckim niemiecki  w czwartki
12:30-13:00
 p. Marta Boguszewska- Nitkiewicz
Koło wokalnespiew w środy
15:15 16:15
p. Anna Pankiewicz
Koło plastyczne:  paleta sztuki farby
„Mały artysta”
w środy
14:30 – 15:30
p. Anna Waśko Łapińska
Koło plastyczne  moniam
„Każde dziecko to potrafi”
/w ramach pracy świetlicy szkolnej/
w środy
8:30 – 9:30
p.Dorota Łapińska
 Gry i zabawy z językiem angielskim tutor ang hello
/uczniowie z kl I b i d/
 w środy
13:30- 14:15
 p. Marta Kudraszow
Zabawy z angielskim
/grupa świetlicowa/tutor ang hello
w piątki
13:30 -14:30
p. Karolina Kiziewicz
Koło językowe  angielski
/dla klas II gim/
we wtorki
12:30 – 13:30
14:15-15:15
p. Karolina Kiziewicz
SKS  sks sadowski
Szkółka piłkarska
kl. III – VI SP
Grupy gier zespołowych
 /ucz. Gim. /
 w poniedziałki
13:30 – 15:00
/ SP /
15:00 – 16:30
/ Gim /
p. Waldemar Sadowsk
Chór szkolnychor  w poniedziałki
14:15– 15:45
p.Iwona Kania
Siatkówka – SKS  sks puczynska
 w środy
17:00 – 18:30
p. Monika Puczyńska
Koło gimnastyczne dla dziewcząt gimnastyka dziewczat
 w czwartki
10:40- 11:40
 p. Monika Litwin
Koło czytelnicze:„Czytanie daje moc”czytelnicze
/dzieci z oddziału przedszkolnego gr. B/
 w czwartki
13:00 – 14:00
w piątki
13:00 – 14:00
p. Beata Wójcik
Zajęcia czytelnicze:zabawyzksiazka
„Zabawy z książką”, „Godziny z książką”
 /godziny ruchome/
p. Alina Pawluczuk
Zajęcia przyrodnicze „Klub odkrywców”klubodkrywcow
 w piątki
8:00 – 8:45
p. Joanna Taras
SKS   sks bych
koszykówka
lekkoatletyka  
 
w piątki
11:45- 12:30
14:20 – 14:05
p. Aleksander Bych
Koło matematyczne  matematyka1 we wtorki
8:00 – 8:45
p. Katarzyna Drozdowska

 

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template