logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

„Niemiecka literatura – czytamy to co dobre!”

Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego oraz rozwijają swoje zainteresowania innymi kulturami nie tylko w szkolnej ławie. Dzięki współpracy Goethe-Institut w Warszawie z Medioteką Języka Niemieckiego przy Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku uczestniczyliśmy w edukacyjnym projekcie czytelniczym „Niemiecka literatura – czytamy to co dobre!” Temat dzisiejszej lekcji: „Na tropie porywacza z Berlina – włącz wyobraźnię; na podstawie książki „Rico, Oskar i głębocienie” Andreasa Steinhöfera. Mieliśmy nawet okazję potrzymać w dłoni fragment Muru Berlińskiego (patrz: zdjęcia)! Po zajęciach wybraliśmy się na smaczny posiłek i wspaniałe lody. Do szkoły wróciliśmy w doskonałych nastrojach.

Marta Boguszewska-Nitkiewicz
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template