logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Międzyszkolny konkurs ortograficzny-wyniki

14 maja 2018r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii" klas II - III SP, którego to szkoła była organizatorem.  W konkursie udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Supraślu, Ogrodniczkach, Studziankach i Sobolewie. Za poprawne napisanie dyktanda można było uzyskać 20 punktów. W kategorii klas drugich tytuł "Mistrza ortografii"otrzymał Łukasz Szoka z 17,5 pkt  z klasy IIa ze SP w Sobolewie. 15 punktów i miejsce II otrzymała Amelia Wyszyńska z klasy IIa ze SP w Sobolewie. Miejsce III wśród klas drugich przypadło Mai Czyżewskiej z klasy IIa ze SP w Supraślu, uzyskała ona 12 punktów. W kategorii klas trzecich tytuł "Mistrza ortografii" uzyskał Bartosz Muszyński z klasy IIIa ze SP w Supraślu, uzyskał 18,75pkt. Drugie miejsce z 14,75 pkt przypadło Michalinie Muszyńskiej z IIIa ze SP w Supraślu, Julii Zygmunt z IIIc ze SP w Sobolewie, Amelii Karpowicz z IIIb ze SP w Supraślu, Dawidowi Paleckiemu z III SP w Studziankach i Blance Albanowicz z IIIc ze SP w Sobolewie. Miejsce trzecie z 12,75 pkt, zajęli Milena Oniskiewicz ze SP w Ogrodniczkach i Jakub Tekień z IIIa ze SP w Sobolewie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

Iwona Szałaj

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template