logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Mamy to… Pierwsze złoto w Rugby Tag !!!

W dniu 25.04.2018 r w Szkole Podstawowej nr 12 w Białymstoku odbył się pierwszy w tym sezonie Międzyszkolny Turniej Rugby Tag.  Z naszej szkoły do Turnieju przystąpiły aż 3 drużyny: 2 drużyny w kategorii klas V, oraz 1 drużyna w kategorii klas IV. W sumie w Turnieju brało udział aż 17 zespołów z 6 szkół Białostockich. Możemy być dumni z naszych uczniów ponieważ po raz pierwszy w kategorii klas V zajęliśmy I miejsce rozkładając na łopatki 7 innych drużyn, nasza druga drużyna w tej samej kategorii zajęła równie wysokie IV miejsce. Na słowa uznania zasługują też nasi czwartoklasiści, którzy w takim turnieju brali udział po raz pierwszy i zajęli wysokie IV miejsce!

Kolejne rozgrywki już 11 maja o godz. 10:00 na zielonym boisku w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym uczniom. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

A oto nasi reprezentanci:

Klasa IV – IV miejsce w Turnieju:

Piotr Wyszyński

Szymon Kuczyński

Maciej Matwiejczuk

Maciej Tynkiewicz

Krzysztof Łuckiewicz

Patryk Dowgiert

Aleksandra Sierzputowska

Angelika Masłowiecka

Maja Kaczyńska

Natalka Wróblewska

Klasa V -Sobolewo a , I miejsce w turnieju:

Wojciech Wierzbicki – kapitan

Michał Sadowski

Kacper Kuczyński

Adam Pyrko

Aleksander Nosorowski

Wiktoria Dąbrowska

Wiktoria Brańska

Klasa V – Sobolewo b , zajęli IV miejsce w turnieju:

Mateusz Godlewski – kapitan

Mateusz Guziejko

Paweł Zalewski

Mateusz Roszkowski

Maja Trochonowicz

Maja Cieślak

Małgorzata Osipiuk , Monika Puczyńska

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template