logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

"Dorośli i dzieciaki pomóżmy nakarmić kociaki"

12 kwietnia, w świetlicy szkolnej uczniowie z  klas 0-III naszej szkoły spotkali się z przedstawicielkami Fundacji Kotkowo, która opiekuje się bezdomnymi kotami. Nasi goście pani Kasia Misiewicz  i pani Ewa Szpajsler  opowiedziały o zachowaniach tych zwierzaków, losach bezdomnych kotów i sposobach udzielania im pomocy. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o kotach oraz zadawały pytania dotyczące tych miłych zwierzaków.  Uczestnicy spotkania otrzymali słodką niespodziankę oraz nalepki z logo fundacji.
W związku z tym, że w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Dorośli i dzieciaki pomóżmy nakarmić kociaki”. Przekazaliśmy Fundacji "Kotkowo" karmę przyniesioną przez uczniów naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji pomocy bezdomnym kotkom.

wychowawcy świetlicy

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template