image1 image1 image1 image1

"Dorośli i dzieciaki pomóżmy nakarmić kociaki"

12 kwietnia, w świetlicy szkolnej uczniowie z  klas 0-III naszej szkoły spotkali się z przedstawicielkami Fundacji Kotkowo, która opiekuje się bezdomnymi kotami. Nasi goście pani Kasia Misiewicz  i pani Ewa Szpajsler  opowiedziały o zachowaniach tych zwierzaków, losach bezdomnych kotów i sposobach udzielania im pomocy. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o kotach oraz zadawały pytania dotyczące tych miłych zwierzaków.  Uczestnicy spotkania otrzymali słodką niespodziankę oraz nalepki z logo fundacji.
W związku z tym, że w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Dorośli i dzieciaki pomóżmy nakarmić kociaki”. Przekazaliśmy Fundacji "Kotkowo" karmę przyniesioną przez uczniów naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji pomocy bezdomnym kotkom.

wychowawcy świetlicy