logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Dodatkowe zajęcia sportowe…

Już po raz drugi zakwalifikowaliśmy się do programu „SKS dla każdego”,  dzięki jego realizacji uczniowie Szkoły Podstawowej kl. IV-VI oraz uczniowie klas       VII i gimnazjum biorą udział w bezpłatnych zajęciach SKS, które odbywają się na terenie naszej szkoły na sali gimnastycznej.
Zajęcia prowadzą: Pan Paweł Nikitiuk w każdy wtorek  i piątek od 14:20-15:05 dla Szkoły Podstawowej i Pani Małgorzata Osipiuk  w każdy piątek od 8:00-9:35 dla gimnazjum. Zajęcia sportowe cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych uczniów. Na SKS uczniowie grają w piłkę ręczną, piłkę koszykową oraz piłkę nożną.

Jeśli jeszcze ktoś nie dołączył na zajęcia to serdecznie zapraszamy !!!
osipuk dodatkowe zajecia sportowe1 osipuk dodatkowe zajecia sportowe2
 
Nauczyciele wychowania fizycznego
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template