logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

RUGBY TAG

Do wiosny jeszcze trochę, a my już ruszyliśmy z nowym sezonem RUGBY TAG w naszej szkole. Bardzo się cieszymy, że po raz drugi zostaliśmy zaproszeniu do realizacji Programu „Upowszechnianie sportu wśród dzieci”. Pierwszy trening już za nami. Dnia 1 marca odwiedził nas trener RUGBY Białystok Artur Sulima, który poprowadził zajęcia z uczniami z klas czwartych i piątych. 
Zajęcia w szkole będą prowadziły Pani Małgorzata Osipiuk i Pani Monika Puczyńska. Podobnie jak w roku ubiegłym dzieci będą miały możliwość uczęszczać na zajęcia raz w tygodniu po 2 godziny. Zajęcia są bezpłatne.Dodatkowo będziemy uczestniczyć w rozgrywkach RUGBY TAG rywalizując z innymi białostockimi szkołami, oraz sami będziemy organizatorami Szkolnych rozgrywek tak jak to było w grudniu, a dokładniej 5 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyła się Szkolna Liga Rugby Tag w której wzięły udział 2 szkoły z Białegostoku: Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Szkoła Podstawowa nr 12.
 W dniu 10 marca na Dniu Otwartym w naszej szkole nie mogło zabraknąć RUGBY TAG, nasi uczniowie pod czujnym okiem trenera Rugby Artura Sulima oraz nauczycielek prowadzących Pani Małgorzaty Osipiuk i Pani Moniki Puczyńskiej, zaprezentowali na czym polega gra w RUGBY TAG. Mogliśmy zobaczyć kilka ćwiczeń oraz to co wszystkie dzieci lubią najbardziej grę w Rugby Tag. Serdecznie zapraszamy na zajęcia wszystkie chętne dzieci, informacje o odbywających się treningach Rugby Tag w naszej szkole u nauczycieli prowadzących.
 
 
 
Nauczyciele wychowania fizycznego
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template