logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

10 marca w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach między 11:00 a 13:00. Zaplanowano szereg ciekawych występów, wystawy, projekcje multimedialne oraz gry i zabawy. 
Przybyłych gości powitała Pani dyrektor Elżbieta Anna Łyszkiewicz.
Wszyscy mogli obejrzeć nasze sale lekcyjne, w których czekało na dzieci moc atrakcji, między innymi:  gry i zabawy logiczne, angielski na słodko i wesoło,  malowanie twarzy,  gry i zabawy stolikowe, zabawy z balonami, gry i zabawy ortograficzne na tablicy interaktywnej. Nauczyciele wychowania fizycznego wraz z uczniami zaprezentowali nową dyscyplinę sportową RUGBY TAG.
Mali goście bardzo chętnie uczestniczyli we wszystkich zajęciach. Dla rodziców „Dzień Otwarty” był okazją do spotkania z dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem szkolnym, wychowawcami świetlicy, logopedą oraz innymi pracownikami szkoły.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej placówki, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas.

To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń!
 
 
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template