logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Zapaśnicy w szkole…

W dniu 19.02. do naszej szkoły zawitali zapaśnicy UAKS Podlasie Białystok pod trenerskim okiem Pana Adriana Choroszuchy i Pana Andrzeja Samsonowicza. Przed wszystkim klasami zaczynając od zerówek a kończąc na klasach VII, zaprezentowali swoje sportowe umiejętności. Jak się okazało taki trening wcale nie jest prosty, wymaga od zawodników wykonywania gimnastycznych ćwiczeń takich jak: przewroty w tył i w przód, przewroty przez stanie na ramionach, podpór tyłem łukiem i wielu innych skomplikowanych ćwiczeń. Cały pokaz treningu został uwieńczony pokazem walki, której mogli spróbować również nasi uczniowie.
Z zapaśnikami jeszcze się spotkamy, tym razem na treningu specjalnie kierowanym do naszych uczniów. Bardzo dziękujemy klubowi UAKS Podlasie Białystok za odwiedziny.
Nauczyciele wychowania fizycznego
 
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template