logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Jasełka szkolne

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.
W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy VIIa, którzy wraz z panią Ewą Jaskułowską przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali je w dniu dzisiejszym, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Scenografię do przedstawienia przygotowali uczniowie klasy IVc pod kierunkiem Pani Katarzyny Roszko i Anny Zabielskiej. Uroku inscenizacji dodały kolędy pięknie wykonane przez chór pod kierunkiem pani Iwony Magrel-Kani, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.
Po występie głos zabrała pani dyrektor, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Anna Zabielska

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template