logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Wieczór filmowy

Wieczór filmowy klasy V b z zagadkami SKO

Dnia 01.12.2017, wieczorową porą klasa VB wraz z wychowawcą spotkała się aby wspólnie uczcić zbliżające się Mikołajki. Wieczór rozpoczął się grą „50 pytań z SKO” przygotowaną przez uczennice klasy 7B. Uczniowie odpowiadali na pytania związane z oszczędzaniem, ekonomią i bankowością. Niezawodna okazała się drużyna chłopców, którzy jako pierwsi znaleźli pytanie nr 50, które ukryła wychowawczyni klasy. Wygrana drużyna oraz pozostali uczestnicy otrzymali nagrody od SKO oraz dodatkowo uczcili spotkanie szampanem dla dzieci Piccolo. Wieczór został uwieńczony wspólnym, pouczającym seansem filmowym w towarzystwie smacznej pizzy z restauracji Savona. Film „Jak zostać kotem” okazał się nie tylko fantastyczną i zabawną rozrywką, ale również lekcją tego co jest w życiu najważniejsze … rodzina. Mamy nadzieję, że kolejne wspólne integracyjne spotkania będą równie udane.

Karolina Kiziewicz

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template