logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Akcja „Pola Nadziei”

Samorząd Uczniowski wraz z pedagogiem szkolnym p. Moniką Sabasz dołączył do akcji „Pola Nadziei”. Posadziliśmy na terenie szkoły żonkile – symbole nadziei. Jest to kampania mająca na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom. To międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja, polegający na sadzeniu jesienią żonkili – symboli nadziei i tworzeniu „pól nadziei”. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną – są rozdawane w ulicznych kwestach, a pozyskane w ten sposób fundusze pozwalają na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych hospicjum. Kampania ta ma uwrażliwiać społeczeństwo na chorobę i cierpienie ludzi żyjących w najbliższej okolicy.
 
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template