logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Trening Rugby

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VI SP na treningi Rugby Tag, które odbywają się w naszej szkole na sali gimnastycznej w każdy wtorek w godzinach 13:25-15:05 prowadząca Pani Monika Puczyńska, oraz w każdy czwartek o 8:50-9:35 i 15:05-15:55 prowadząca Pani Małgorzata Osipiuk. Oprócz treningów prowadzonych przez nauczycieli z naszej szkoły raz w miesiącu przyjeżdża do nas trener Rugby Białytok.
We wtorek 14.11. gościliśmy trenera Artura Sulima, który poprowadził trening Rugby Tag z naszymi uczniami. Bardzo cieszymy się, że mamy taką możliwość. Każdy taki trening jest dla nas bardzo ważny i niezwykle cenny, za każdym razem uczymy się czegoś nowego. Zapraszamy do wspólnego trenowania i do obejrzenia zdjęć z ostatniego treningu. Udział w treningach jest bezpłatny.

Małgorzata Osipiuk, Monika Puczyńska
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template