logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Pierwsze sukcesy w Rugby Tag…

Dnia 25 października uczniowie naszej szkoły, a dokładniej piątoklasiści wzięli udział w Międzyszkolnych rozgrywkach w Rugby Tag, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 12. Po raz pierwszy udało nam się stanąć na podium i wśród 6 szkół zgłoszonych do rywalizacji zajęliśmy 3 miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku, ponieważ pozostałe drużyny reprezentowały wysoki poziom.
Już nie możemy się doczekać kolejnych tego typu rozgrywek. Tym razem to my będziemy gospodarzami imprezy i będziemy walczyć równie wytrwale co ostatnio.


Międzyszkolny Turniej Rugby Tag odbędzie się 5 grudnia 2017 roku
w naszej szkole.

Małgorzata Osipiuk, Monika Puczyńska

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template