logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

  Dnia 31.10.2017r. uczniowie kl.IV oraz V  Szkoły Podstawowej w Sobolewie wzięli udział w XVII edycji Turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zawody na etapie rozgrywek powiatowych rozegrane zostały w miejscowości Zabłudów. Chłopcy w składzie Mateusz Guziejko, Mateusz Godlewski, Michał Sadowski, Kacper Nawrocki, Krzysztof Łuckiewicz, Aleksander Nosorowski, Gabriel Birgisson, Patryk Chojnicki, Wojciech Wierzbicki oraz Paweł Zalewski dzielnie reprezentowali szkołę odnosząc w całych rozgrywkach dwa zwycięstwa oraz notując trzy porażki. Rozgrywając swoje mecze w bardzo trudnych warunkach pogodowych zaprezentowali się z jak najlepszej strony i tylko tak naprawdę brak szczęścia zadecydował o tym, iż nie udało im się zająć wyższego miejsca.
pilka nozna

Oto komplet wyników i tabela:  
  
Studzianki – Turośń K. 1:1
Sobolewo – Łapy 0:2
Michałowo – Choroszcz 0:1
Studzianki – Łapy 0:0
Sobolewo – Turośń K. 2:0
Studzianki – Choroszcz 0:4
Michałowo – Łapy 0:1
Sobolewo – Choroszcz 1:3
Michałowo – Turośń K. 3:1
Sobolewo – Studzianki 5:2
Łapy – Choroszcz 0:2
Studzianki – Michałowo 0:5
Łapy – Turośń K. 5:0
Michałowo – Sobolewo 1:0
Turośń  K. – Choroszcz 0:3
 
Tabela:
1.Choroszcz  15pkt   13:1
2.Łapy          10pkt    8:2
3.Michałowo   9pkt    9:3
4.Sobolewo    6pkt    8:8
5.Studzianki   2pkt   3:15
6.Turośń K.    1pkt   2:14
   
P.Nikitiuk
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template