logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Policja uczy nas zasad bezpieczeństwa

24 październik policjantki z Wydziału Prewencji w Białymstoku  odwiedziły zerówki i klasę II B. Spotkanie dotyczyło  bezpieczeństwa na drodze. Panie policjantki w ciekawy sposób przekazały najważniejsza informacje dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach, używania kamizelek odblaskowych, przypomniały o przewożeniu dzieci w fotelikach z zapiętymi pasami, o zakładaniu kasku na głowę podczas jazdy rowerem lub na rolkach. Wspólnie przypomnieliśmy sobie numery alarmowe: 997, 998, 999
Następnie chętne dzieci  pokazały nam, jak prawidłowo powinniśmy korzystać z przejścia, aby bezpiecznie dostać się na drugą stronę ulicy.
W podziękowaniu za spotkanie nasi podopieczni wręczyli policjantkom pamiątkowe rysunki i słodki upominek.
 
Dorota Łapińska
2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template