logotypelogotype2
poczta   bip
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Znany sportowiec w naszej szkole

Dnia 27 września progi naszej szkoły przekroczył niezwykły gość. Uczniów klas drugich i trzecich odwiedził pan Wojciech Nowicki - polski lekkoatleta, brązowy medalista mistrzostw świata w rzucie młotem. Opowiedział on dzieciom o swojej dyscyplinie sportu, pokazał technikę rzutu młotem. Cierpliwie słuchał i odpowiadał na wszystkie pytania, wykazał się ciepłą i serdeczną postawą, czym zjednał sobie serca wszystkich dzieci.

Równie chętnie rozdawał autografy, każdy uczestnik spotkania otrzymał pamiątkowe zdjęcie. Nasi uczniowie przygotowali też prace plastyczne związane ze sportem, które ocenił nasz wspaniały gość. Wybrał on trzy prace, dla ich autorów było to szczególne wyróżnienie. Było to niezwykłe przeżycie, gdyż przed uczniami odkryta została nowa przygoda jaką jest sport. Spotkanie z  panem Wojciechem Nowickim było możliwe dzięki pomocy i współpracy rodziców.

Anna Waśko – Łapińska
Magdalena Szyc

2018  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template